Leasing Pracowniczy

CZYM JEST LEASING PERSONALNY?

Wynajem Pracowników określonym Firmom, do określonych zadań i na określony czas. Reagujemy na zmieniające się potrzeby kadrowe. Usługi w zakresie leasingu pracowniczego oparte są na serwisie polegającym na utrzymaniu personelu, co obejmuje nawiązanie z pracownikiem stosunku pracy, naliczanie i wypłatę wynagrodzenia, świadczeń dodatkowych, odprowadzanie podatków, w niektórych przypadkach przeszkolenie oraz bezpośrednio poszukiwanie kandydatów. Pracodawca-użytkownik nie musi zawierać z pracownikiem odrębnej umowy, może zrezygnować z niego w dowolnym czasie, o ile umowa nie przewiduje inaczej.

Użytkownik nie zastanawia się nad dotrzymaniem wymogów przewidzianych w prawie pracy w zakresie zwolnienia pracowników i ich ochrony socjalnej; nie rozwiązuje kwestii wyliczenia stażu pracy i pozostałych spraw związanych z przepływem dokumentów dotyczących pracowników.

Leasing pracowniczy to współpraca pomiędzy Twoja firmą a naszą agencją pracy SDM GROUP, na podstawie której udostępniamy pracowników w tym również cudzoziemców na określony czas.

KORZYŚCI Z LEASINGU

Brak kosztów rekrutacji

Szybki czas reakcji na rotację

Szybkie zastępstwo w przypadku rezygnacji jednego pracownika drugim

Jedna umowa – jedna comiesięczna Faktura Vat

Optymalizacja kosztów zatrudnienia

Koszt leasingu pracowniczego można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów

JAKICH PRACOWNIKÓW POZYSKUJEMY?

JAKO PROFESJONALNA AGENCJA ZATRUDNIENIA ZAWSZE DBAMY O JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG, DLATEGO DOSTARCZAMY PRACOWNIKÓW PEWNYCH, WYDAJNYCH, Z POTRZEBNYMI UMIEJĘTNOŚCIAMI I WIEDZĄ, A PRZEDE WSZYSTKIM NA KORZYSTNYCH WARUNKACH FINANSOWYCH.

Dzięki współpracy z nami zyskasz wydajną pracę, której cały koszt będzie zawarty na jednej, comiesięcznej fakturze. Pozyskujemy pracowników z rynków o podobnym wysokim etosie pracy – podobnym do Polski – ściągamy pracowników lojalnych i pracowitych.

Pracownicy na produkcję

wydajny pracownik do każdego rodzaju produkcji, obsługa prostych maszyn produkcyjnych

Obróbka surowców mięsnych i rybnych

posiadamy duże doświadczenie w pozyskiwaniu personelu do obróbki mięsa i przetwórstwa ryb

Logistyka i magazynowanie

nasza baza kandydatów obejmuje osoby do pracy w centrach logistycznych i magazynach

Pracownicy fizyczni

pracownicy do prac prostych, nieskwalifikowanych, sprzątanie

Personel techniczny

pomożemy zrekrutować i zatrudnić wykwalifikowanych pracowników takich jak: szwaczki, monterzy, operatorzy wózka widłowego, spawaczy, tapicerzy, stolarzy, operatorzy maszyn produkcyjnych

Personel sprzątający wraz z usługą Cleaning – in – Place

Pracownicy sezonowi

szybko zareagujemy na potrzeby przy zbiorach czy żniwach

CO WYRÓŻNIA SDM GROUP?

10

Lat na rynku

>100

Zadowolonych Klientów

50

Zrealizowanych projektów

Obszerna baza

Kandydatów

>300

Zatrudnionych osób

10

Specjalistów HR

LEASING PRACOWNICZY PRZEPROWADZONY PRZEZ SDM GROUP TO USŁUGA, KTÓRA POZWOLI NA SZYBKIE POZYSKANIE PRACOWNIKÓW TYMCZASOWYCH. ZAPEWNIĄ ONI TWOJEJ FIRMIE NIEPRZERWANY PROCES PRODUKCYJNY LUB USŁUGOWY, A TAKŻE ODCIĄŻĄ DOTYCHCZASOWY PERSONEL ORAZ UMOŻLIWIĄ WYKONANIE NOWYCH ZLECEŃ! USŁUGA LEASINGU PRACOWNICZEGO JEST LEGALNA I OPIERA SIĘ NA USTAWIE O PRACOWNIKACH TYMCZASOWYCH.

Naszym zadaniem, jako profesjonalnej agencji zatrudnienia, jest wsparcie Twojej firmy w określeniu zapotrzebowania kadrowego, jej rozwoju i szybkiej reakcji na bieżące jej potrzeby! Dzięki wynajmowi pracowników zmniejszysz rotację kadry i zrealizujesz plany biznesowe.