SDM GROUP oraz SDM GROUP Sp. Z o.o. to ogólnopolska Agencja Pracy o międzynarodowym zasięgu, specjalizująca się w zatrudnianiu obcokrajowców i outsourcingu usług. Tworzy ją doświadczony i dynamiczny zespół z prawie 10 letnim doświadczeniem w branży HR.

Firma oferuje usługi rekrutacyjne, logistykę zasobów ludzkich, a także obsługę formalności kadrowo-podatkowych. Współpracuje zarówno z międzynarodowymi korporacjami, jak również z Firmami z sektora MŚP, oferując fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę Klienta na każdym etapie współpracy, działając zgodnie z ogólnoświatowymi standardami i lokalnym prawem.

Działamy już prawie 10 lat. Jesteśmy profesjonalistami, stawiamy na ścisły kontakt z Klientem, precyzyjność, innowacyjność i najlepsze warunki współpracy.

Nasz zespół to specjaliści z różnych dziedzin, które codziennie dbają o to, żeby nasi Klienci pozostawali zadowoleni ze współpracy z naszymi Firmami.

Dbamy o naszych Pracowników, ponieważ dobre warunki pracy i konkurencyjne wynagrodzenie pomaga ludziom z różnych krajów odnaleźć się w Polsce i podnieść swój poziom życia.