SDM GROUP Sergiy Prykhodko oraz SDM GROUP Sp. Z o.o. to ogólnopolska Agencja Pracy o międzynarodowym zasięgu, specjalizująca się w zatrudnianiu obcokrajowców i outsourcingu usług. Tworzy ją doświadczony i dynamiczny zespół z prawie 10 letnim doświadczeniem w branży HR.
Firma oferuje usługi rekrutacyjne, logistykę zasobów ludzkich, a także obsługę formalności kadrowo-podatkowych. Współpracuje zarówno z międzynarodowymi korporacjami, jak również z Firmami z sektora MŚP, oferując fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę Klienta na każdym etapie współpracy, działając zgodnie z ogólnoświatowymi standardami i lokalnym prawem.

Działamy już prawie 10 lat. Jesteśmy profesjonalistami, stawiamy na ścisły kontakt z Klientem, precyzyjność, innowacyjność i najlepsze warunki współpracy.
Nasz zespół to specjaliści z różnych dziedzin, które codziennie dbają o to, żeby nasi Klienci pozostawali zadowoleni ze współpracy z naszymi Firmami. Dbamy o naszych Pracowników, ponieważ dobre warunki pracy i konkurencyjne wynagrodzenie pomaga ludziom z różnych krajów odnaleźć się w Polsce i podnieść swój poziom życia.

SDM GROUP HR and Consulting od momentu założenia w 2015 roku zrekrutowaliśmy ponad 70 tys. pracowników przede wszystkim dla takich branż jak przetwórstwo, produkcja, magazynowanie, logistyka etc.
W ubiegłym roku nasza FIRMA rozbudowała siatkę swoich agencji rekrutacyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej do 28 placówek: 10 Agencji współpracujących w Ukrainie i Mołdawii, 6 w Polsce, a także na Białorusi, Gruzji, Kazachstanie.

Idąc w nogę z czasem, zawsze reagujemy na potrzeby rynku polskiego, a także staramy się rozwiązywać problemy, które powstały w wyniku zmian ogólnoeuropejskich i światowych w związku z wydarzeniami na początku roku 2022. Pandemia, wojna w Ukrainie zmienia tok wydarzeń, my jako Agencja Pracy musimy trzymać „rękę na pulsie” i szybko reagować na zachodzące zmiany.

Dlaczego My?

10

Lat na rynku

>100

Zadowolonych Klientów

50

Zrealizowanych projektów

Obszerna baza

Kandydatów

>300

Zatrudnionych osób

10

Specjalistów HR